Aktualności

Gdy kluczem jest odpowiedni moment! image
Gdy kluczem jest odpowiedni moment!
Wtorek, 16 Listopad 2021
Nie pozwól aby pogoda Cię zaskoczyła, zadbaj o bezpieczeństwo i wymień koła na zimowe. Skorzystaj z dostępnego w Polcar klucza dynamometrycznego posiadającego certyfikat TÜV. Dzięki niemu każda ze śrub będzie dokręcona z odpowiednią siłą zapewniającą bezpieczne użytkowanie, a także ułatwi kolejną sezonową wymianę.

Klucz w rozmiarze 1/2” oferowany jest w kompletacji z przedłużeniem 1/2” 125 mm oraz nasadkami w rozmiarze 17; 19 i 21. Posiada szeroki zakres regulacji 28-210 Nm oraz praktyczne do przechowywania etui.

Klucz dynamometryczny prezentowany jest w katalogu eCar oraz w katalogu internetowym (www.catalog.polcar.com/auto-motto) pod numerem TW1 w zakładce [Akcesoria] > Wyposażenie wnętrza pojazdu > Klucze (różne) > Klucz dynamometryczny.


Podczas wymiany kół nie zapomnij sprawdzić stanu śrub i nakrętek do kół. Gdy zachodzi konieczność ich wymiany skorzystaj z wysokiej jakości (EU quality) śrub i nakrętek dostępnych w Polcar. Umożliwiają montaż zarówno felg stalowych jak i aluminiowych w ponad 650 modelach i generacjach samochodów.

Śruby i nakrętki do kół w katalogu eCar oraz w katalogu internetowym (www.catalog.polcar.com/auto-motto) znajdziesz w zakładce: [Akcesoria] > Spinki i elementy montażowe > Części montażowe > Nakrętka koła/ Śruba do kół

Więcej informacji w dołączonej ulotce.

Zapraszamy do zakupów.

 

Sprawdź ofertę w katalogu internetowym

Przejdź do katalogu