Aktualności

Oleje silnikowe Oiltek image
Oleje silnikowe Oiltek
Środa, 8 Grudzień 2021
Oleje silnikowe Oiltek zostały opracowane we współpracy z firmą Shell. Wytwarzane są z wysokiej jakości składników, które spełniają rygorystyczne wymagania producentów samochodów. Charakteryzują się wysoką odpornością na zużycie podczas pracy w ekstremalnych temperaturach oraz zapewniają czystość silnika i układów emisji spalin.

Oferta Oiltek to 10 różnych rodzajów olejów silnikowych – 9 olejów syntetycznych i 1 oleju półsyntetycznego. Dostępne są w opakowaniach: 1 L, 4 L i 5 L a także w beczkach o pojemności 209 L.

Szybki dobór właściwego oleju silnikowego do konkretnego pojazdu (np. po numerze VIN) ułatwi udostępnione przez producenta narzędzie online pod nazwą Lubefinder. Dodatkowo znajdują się tam karty charakterystyki i karty danych technicznych dla każdego rodzaju oleju Oiltek.

Narzędzie Lubefinder znajdziesz pod adresem https://lubefinder-pl.magnetimarelli-parts-and-services.com/ lub skanując znajdujący się na etykiecie produktu kod QR.

Oleje Oiltek w katalogu eCar oraz w katalogu internetowym (https://catalog.polcar.com/auto-motto) prezentowane są w zakładce: [Akcesoria] > Oleje i płyny eksploatacyjne > Oleje silnikowe

Szczegółowe informacje oraz lista dostępnych olejów Oiltek w załączonej ulotce.

Zapraszamy do zakupów.

Sprawdź ofertę w katalogu internetowym

Przejdź do katalogu