Aktualności

Polcar wyłącznym dystrybutorem zestawów paska rozrządu Dexwal image
Polcar wyłącznym dystrybutorem zestawów paska rozrządu Dexwal
Czwartek, 4 Listopad 2021
Dexwal to polski producent z blisko 20-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu elementów układu rozrządu. Wszystkie części, na każdym etapie produkcji są testowane pod względem:
  • wytrzymałości,
  • jakości,
  • bezpieczeństwa,
  • niezawodności.

Produkty Dexwal od 2021 roku prezentowane są również w katalogu TecDoc. Produkcja w całości odbywa się w fabrykach zlokalizowanych na terenie Polski i Czech. W ofercie firmy znaleźć można m.in. zestawy paska rozrządu oraz wysokiej jakości rolki kierunkowe / prowadzące i rolki napinacza.

Polcar jest wyłącznym dystrybutorem zestawów paska rozrządu Dexwal. Oferuje ich blisko 230 referencji oraz ponad 130 referencji rolek.

Zestawy zawierają rolki Dexwal oraz pasek rozrządu Gates. W zależności od modelu pojazdu są w kompletacji z pompą wody lub bez niej.

Wszystkie produkty Dexwal objęte są 2-letnią gwarancją. Dodatkowo producent zobowiązuje się do pokrycia kosztów naprawy pojazdu w przypadku awarii spowodowanej defektem któregoś z komponentów zestawu rozrządu. Szczegółowe warunki gwarancji elementów rozrządu Dexwal określa Załącznik nr 2 do Ogólnych Warunków Gwarancji Polcar dostępny pod adresem https://www.polcar.com/pl/warunki-sprzedazy.

Zestawy paska rozrządu Dexwal w katalogu eCar oraz w katalogu internetowym (https://catalog.polcar.com/auto-motto) prezentowane są w zakładce:
[Mechanika] > Układy rozrządu i osprzętu > Układy rozrządu
Rolki znajdziesz w zakładce: [Mechanika] > Układy rozrządu i osprzętu > Napęd osprzętu silnika

Szczegóły dotyczące oferty w ulotce.

Zapraszamy do zakupów.
 

Sprawdź ofertę w katalogu internetowym

Przejdź do katalogu